מה בין עידן הקורונה לרומני מכתבים, היכן מתחבא הפוטנציאל האירוטי בשירה העברית, מה קושר בין מגדר, פוליטיקה ותאוות העונג בכתיבה, והאם מדף הספרים המקומי באמת התעורר בעקבות תנועת מי-טו? "למבוגרים בלבד", פסטיבל ספרות עברית דיגיטלי יוצא לדרך ואתם מוזמנים להצטרף למסע ייחודי ומסעיר שכולו גוף, שפה וספרות. הצפייה חופשית | אין צורך בהרשמה | קישור לצפייה יעלה בסמוך למועד האירוע
אירועי הפסטיבל
חדשות ועדכונים
שותפים וצוות
מנהלי הפסטיבל: מוטי שוורץ, מנכ"ל משכנות שאננים; ד"ר פולינה שטמלר, מנהלת מחלקת תכניות
מנהלת אמנותית: שרי שביט
מפיקה ראשית: קרן לויט
מפיקה: טלי בס
מיתוג, שיווק ודיגיטל: KISS Marketing Agency
יחסי ציבור: הדס שפירא
שותפים: המחלקה לתקשורת חזותית - בצלאל
![](/Warehouse/content/galleries/e9c2b9fc-c425-4b9c-8504-bb0b129a63e0.png)
![](/Warehouse/content/galleries/0f674e54-f1a0-43fd-843f-d0c4a199afb0.png)
![](/Warehouse/content/galleries/dcbd8812-ab64-4382-8d32-06956eb4932c.png)